پنج شنبه, 16 بهمن 1399

بازدید آقای دکتر حمیدرضا پناه مدیر کل اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی به مناسبت تبریک روز زن

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر گل سرخ در خصوص این خبر افزود:

 ولادت حضرت فاطمه زهرا علیها سلام و بزرگداشت روز زن و مادر جناب آقای دکتر حمیدرضا پناه مدیر کل اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از سرکار خانم مهندس سنوئی محصل به عنوان بانوی تلاشگر و کارآفرین که علاوه بر کارآفرینی نقش مهمی در سلامت جامعه دارند تقدیر به عمل آوردند.
پناه در این بازدید ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا علیها سلام طی سخنانی اظهار کرد: خوشحالیم که در این ایام خدمت شما هستیم و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به گذشته گام های بسیار ارزشمندی توسط کارآفرینان و تولید کنندگان برداشته شده است .
وی افزود:ما به تمامی کارآفرینان و مدیران به عنوان شرکای اجتماعی نگاه کرده و امیدواریم در جوار بارگاه امام هشتم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان باشیم.
در این بازدید سرکار خانم مهندس سنوئی محصل ضمن معرفی و توضیحاتی از اقدامات انجام شده در سال های اخیرر و تاکید بر نداشتن تعدیل نیرو با همه فشارهای اقتصادی سال 99 اشاره و همواره دغدغه اصلی خود را تامین امنیت و افزایش نیرو در همه سال های فعالیت خود عنوان کردند.

 

بازدید: 1412 بار