درباره ما

خوش آمدید

سخن مدیر عامل

Image


صنعت و توليد به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا ، متخصص ، خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد ، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا  و توليد محور می شود.
چشم انداز ما در شرکت داروسازی اکسیر گل سرخ ،  همواره با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی و در یک کلام، مهیا بودن در کلیه زمینه ها در راستای تامین تقاضای روزافزون مشتریان همراه بوده است.


متن کامل سخن مدیر عامل

تاریخچه شرکت

 1. تأسیس شرکت

  1384-05-31

  شركت اکسیر گل سرخ یکی  از بزرگترين توليدکنندگان اسانس، عصاره، طعم دهنده و داروهای گیاهی است که  با استفاده از مواد اولیه طبيعی در راستای احیاء طب سنتی در سال 1384 در مشهد تاسیس شد.

 2. عضویت شرکت دانش بنیان

  1386-10-26

  شرکت اکسیر گل سرخ در سال 1386 به عضویت شرکت دانش بنیان درآمد.

 3. گواهینامه GMP

  1391-03-21

  شرکت اکسیر گل سرخ، فعالیت خود را با فرآوری گیاهان دارویی و تولید انواع اسانس ،عصاره و طعم دهنده شروع نمود و پس از تلاش بسیار در سال 1391 موفق به دریافت گواهینامه GMP دارویی از اداره غذا و دارو گردید.

چشم انداز و اهداف


شرکت اکسیر گل سرخ شرکتی پیشرو و برتر در تولید فرآورده های گیاهان دارویی، همچنین معرفی و ارائه محصولات و روش های جدید جایگزین مواد و داروهای شیمیایی در سطح فراملی و بین المللی خواهد بود.

Image

پروانه و مجوزها

خط مشی

Image


ما متعهد به استفاده از مواد اولیه کاملا طبیعی در فرایند تولید هستیم.
ما خلاقیت و نوآوری را ارزش گذاشته و حمایت می کنیم.
کیفیت بالاتر از حد انتظار مشتری هدف ماست.
ما محصولات کاملا طبیعی تولید میکنیم.
ما سازمان خود را از طریق یادگیری فعال، دریافت نظرات متخصصین، کسب دانش نوین و فناوری روز رشد می دهیم.